Wertikale z nadrukiem

Przedstawiamy innowacyjny system osłony okiennej. Wykonujemy indywidualne nadruki na wertikalach. Teraz nie musisz już wybierać lameli w jednolitym kolorze. Zadrukowane dowolnym nadrukiem żaluzje dodadzą uroku miejscu, w którym przebywasz, ożywią pomieszczenie a zarazem będą stanowiły doskonałą formę reklamy.
Stosowane najczęściej w budynkach użyteczności publicznej tj. bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, gabinetach dentystycznych

Zobacz więcej

Namiot Premium

Namioty Premium to wyjątkowo wytrzymałe namioty szybkiego montażu. Charakteryzują się wzmocnionym profilem 40x40 mm oraz wzmocnioną tkaniną. Namioty Premium są zgodne z europejską normą EN 13782:2005. Norma reguluje wymagania dotyczące tymczasowych zadaszeń. Namioty Premium 3x3, 3x4,5 i 3x6 m są odporne na wiatr o porywach 100 km/h. Każdy z namiotów możemy zadrukować metodą cyfrową lub sitodruku.

Zobacz więcej

Czekoladowe logo Twojej firmy

Jedyna w swoim rodzaju oferta czekoladek wykonanych w kształcie wybranego produktu lub logotypu, dzięki nawiązaniu współpracy z jednym z największych producentów czekolady Belgijskiej (oryginalnej).

Mamy ogromna przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę.

Odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów produktu lub logotypu, minimalne zamówienia rozpoczynające się od ilości 50 sztuk ,wykonywane o masie od 10g do 1000g.

możliwość wyboru kilku rodzajów opakowań np. kartonowe opakowania z nadrukiem w pełnej kolorystyce lub złote i srebrne z tłoczonym logotypem

schowek

Wyślij zapytanie

Schowek jest pusty.