Wertikale z nadrukiem

Przedstawiamy innowacyjny system osłony okiennej. Wykonujemy indywidualne nadruki na wertikalach. Teraz nie musisz już wybierać lameli w jednolitym kolorze. Zadrukowane dowolnym nadrukiem żaluzje dodadzą uroku miejscu, w którym przebywasz, ożywią pomieszczenie a zarazem będą stanowiły doskonałą formę reklamy.
Stosowane najczęściej w budynkach użyteczności publicznej tj. bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, gabinetach dentystycznych

Zobacz więcej

Namiot Premium

Namioty Premium to wyjątkowo wytrzymałe namioty szybkiego montażu. Charakteryzują się wzmocnionym profilem 40x40 mm oraz wzmocnioną tkaniną. Namioty Premium są zgodne z europejską normą EN 13782:2005. Norma reguluje wymagania dotyczące tymczasowych zadaszeń. Namioty Premium 3x3, 3x4,5 i 3x6 m są odporne na wiatr o porywach 100 km/h. Każdy z namiotów możemy zadrukować metodą cyfrową lub sitodruku.

Zobacz więcej

Balon napełniany helem

Sprawdza się w miejscach w których nie masz dostępu do prądu ponieważ nie wymaga zasilania przez wentylator. Tego typu reklamę możesz napełnić helem, helonem lub powietrzem. Balon helowy oferujemy w dwóch wersjach: jedno-powłokowej i dwu-powłokowej.
Balon dwu-powłokowy składa się z wewnętrznego balonu “dętki” i zewnętrznej powłoki z grafiką, wykonanej z tkaniny poliestrowej. Może zawierać dowolny nadruk od prostej grafiki do zadruku 100%

Dane techniczne. PDF

schowek

Wyślij zapytanie

Schowek jest pusty.