Wertikale z nadrukiem

Przedstawiamy innowacyjny system osłony okiennej. Wykonujemy indywidualne nadruki na wertikalach. Teraz nie musisz już wybierać lameli w jednolitym kolorze. Zadrukowane dowolnym nadrukiem żaluzje dodadzą uroku miejscu, w którym przebywasz, ożywią pomieszczenie a zarazem będą stanowiły doskonałą formę reklamy.
Stosowane najczęściej w budynkach użyteczności publicznej tj. bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, gabinetach dentystycznych

Zobacz więcej

Namiot Premium

Namioty Premium to wyjątkowo wytrzymałe namioty szybkiego montażu. Charakteryzują się wzmocnionym profilem 40x40 mm oraz wzmocnioną tkaniną. Namioty Premium są zgodne z europejską normą EN 13782:2005. Norma reguluje wymagania dotyczące tymczasowych zadaszeń. Namioty Premium 3x3, 3x4,5 i 3x6 m są odporne na wiatr o porywach 100 km/h. Każdy z namiotów możemy zadrukować metodą cyfrową lub sitodruku.

Zobacz więcej

Breloki

Oferujemy wykonanie breloków do kluczy wg indywidualnego projektu. W naszej ofercie znajdują się breloki metalowe bez koloru, błyszczące, matowe, z efektem piaskowania lub z powłoką antyczną. Dużą popularnością cieszą się także breloki kolorowe z emalią dobieraną wg wzornika kolorów PANTONE oraz z nadrukiem offsetowym lub sitodrukiem możliwym na obu stronach breloka. W naszej ofercie znajdują się także breloki do kluczy wykonywane w technologii odlewu. Wszystkie artykuły są produkowane zgodnie z ideą “customized production”, dlatego jesteśmy w stanie odwzorować każde logo w sposób najbardziej odpowiadający Klientowi.

schowek

Wyślij zapytanie

Schowek jest pusty.